Pristatymo informacija

Užsakytas ir apmokėtas prekes pristatome per 2 – 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo Kaune ir aplink Kauną. Kitą Lietuvos miestą siunta turėtų spėti pasiekti per 3-4 darbo dienas. Pristatymo kaina iki – 3 EUR visoje Lietuvos teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją).

DĖMESIO! pasirūpinkite užsakymu iki švenčių, nes per šventes norėsime pailsėti, todėl dirbti pradėsime tik nuo 2021.01.04. Gražių švenčių!

Užsisakius prekių daugiau nei už 45 EUR, pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nemokamas.

Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą Omnivos paštomatą, todėl prekes pasiimti galėsite jums patogiu metu. Nepalikite savo prekių ilgai gulėti paštomate.

Savaitgalį ir švenčių dienomis pateikti užsakymai pradedami vykdyti kitą darbo dieną.

Prekių pasiėmimo metu prašome patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus pakuotės pažeidimus, nedelsiant pranešti mums telefonu +370 686 84895 arba elektroniniu paštu ausra@tikrasbutikelis.lt. Esant galimybei, prie elektroniniu paštu siunčiamo pranešimo prašome pridėti pažeidimą vaizduojančią nuotrauką.

 

Grąžinimo informacija

Jei gavote pažeistas ar nekokybiškas prekes ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo prekių pristatymo arba atsiėmimo laiko mus informuoti el. paštu: ausra@tikrasbutikelis.lt arba telefonu: +370 686 84895 darbo dienomis 9-18 val. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. Visas prekių grąžinimo ar keitimo išlaidas apmokėsime mes.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.